Je BG3 a magnetický pulser MPG30 bezpečný?

 6,023 total views,  10 views today

Co elektrizace krve v podstatě znamená?  Aplikací jemného elektrického proudu dochází k neutralizaci virů, bakterií a jiných patogenů (např. kvasinky, mykoplazma…).

Bob Beck odpovídá na otázky

Je krevní elektrizace a magnetické pulsování bezpečné? Ano, krevní elektrizace dodává méně proudu, než udávají normy. Magnetický pulser dodává krátké impulsy, které jsou nižší než magnetická nukleární rezonance tělesných skenerů. Jemné mikroproudy nemají samy o sobě žádné vedlejší účinky. Samozřejmě záleží na tom, jak často je aplikujete. Čím častěji, tím víc bude očistná reakce – detoxikace – silnější. Léky a byliny užívejte až po krevní elektrizaci.

Je používání elektřiny pro zdraví novou koncepci? V žádném případě! Nejstarší zaznamenané využití elektřiny pochází z roku 46. Římští císaři si léčili revmatismus a dnu v bazénech s elektrickými rybami. Benjamin Franklin také používal elektřinu k léčbě lidí s neurologickými problémy. Kompletní historii zdravotnických elektrických přístrojů najdete v Bakken muzeum electromedicine, Minneapolis. V odborném časopise Science je popisován princip imunitních buněk. Ty k zabíjení hub a bakterií využívají enzymový šok, který spouští elektrickou energii. Elektřina byla využívána pro zdraví již v dobách, co se objevil první člověk!

Jaký je rozdíl mezi statickými magnety a pulsní magnetickou terapií? Statické magnety zajišťují konstantní silové pole. Naše tělo potřebuje pulsující magnetické pole (zapnuto / vypnuto), které indukuje elektrické proudy. Elektrický proud způsobuje snadný průtok lymfy a deaktivaci mikrobů. Magnetický pulser „pulsuje“ magnetismus do těla, který se v těle indukuje na elektrický proud. Statické magnety jsou dobré na některé věci (bolest a zánět), ale ne pro vytváření elektrického proudu. To umí jen pulser. (Rozdíl mezi magnetickou terapií a pulsní terapií).

Jak víte, že to není jen dobře medializovaný podvod? Protože tato bio-technologie je založena na reprodukovatelných laboratorních výzkumech, které prokazují negativní účinky, které elektrický proud na mikroby má. Je to věda. Několik odborníků a tisíce dalších se dostali z virových a bakteriálních chorob pomocí těchto přístrojů. Na tento zdravotnický prostředek, technologii krevní elektrizace, byl vydán patent.

Je elektrický proud škodlivý pro krev? Bílé krvinky (imunitní buňky), které jsou oslabené infekcí, mohou mít prasklé buněčné stěny. Proud způsobí jejich zánik. Rychlost, jakou jsou oslabené buňky ničeny elektrickým proudem, je závislá na množství času, který člověk stráví elektrizací krve za den. To je důvod, proč je velmi moudré ji nepoužívat déle, než doporučuji (zejména po dobu prvních 3 týnů), a to zejména v případě, že je u nemocné osoby imunita již tak příliš nízká! V konečném důsledku je dobré mít infikované krvinky zničeny, aby tělo mělo příležitost vytvořit nové, zdravé.

Laboratorní testy mé krve ukázaly, že zdravé krevní buňky nejsou negativně ovlivněny tímto elektrickým proudem. Měl jsem krev testovanou na bílé krvinky ihned po 6 týdnech krevní elektrifikace a pak další týden (což je dost času pro tělo, aby nahradilo ty nemocné, zničené). Ve druhém testu nebyl počet vyšší, což dokazuje, že elektrický proud neničí neinfikované, nezdravé buňky! V odborném medicínském časopise bylo napsáno, že „Lidské erytrocyty ošetřené pravidelným střídavým polem mají normální tvar, objem a propustnost na draslík a sodík.“

Je elektrický proud užitečný pro krev? Ano, krev pod mikroskopem, která byla ošetřena elektrizací, nevykazuje shluky červených krvinek (ruloformy), které brání buňkám absorbovat a uvolňovat kyslík. Je také „životně důležité“ zdůraznit, že zůstanou naživu uvnitř laboratorního sklíčka 7 krát déle, než neléčená krev! Bylo zjištěno, že elektrický proud dobíjí energetickou hladinu krevních buněk, což má za následek zvýšení produkce ATP energie až o 500%! To je důvod, proč někteří lidé používají tyto přístroje také pro dobití energie! (Kapka krve pod mikroskopem)

Je tento typ léčby závislý na konkrétní frekvenci, jako je Rifeho technologie? Ne, to závisí hlavně na množství elektrické energie aplikované do tepen. Chceme-li dosáhnout silného léčebného účinku, musíme použít velký výkon. Ten naše nové přístroje mají.

Produkují přístroje škodlivé „EMP“ elektromagnetická pole? Krevní elektrifikace neprodukuje žádné EMP. Magnetický pulsní generátor nějaké vysílá, ale jen setinu sekundy při každém pulsu.  EMP, které škodí, je silné a kontinuální, jako když stojíte pod dráty vysokého napětí, nebo při sledování televize do šesti stop od ní.

Proč musím omezit užívání bylin a léků před a po použití přístroje? Při aplikaci elektrického proudu krvinky snadněji absorbují chemické látky, které jsou v krevním oběhu, až 20 x víc. Je dobré, aby tělo mělo dostatek času vyloučit léky a byliny před aplikací a neutralizované buňky po ukončení léčby (22 – 23 hodin).

Jaké jsou vaše doporučení, že tělo odstraní všechny byliny a léky během 23 hodin? Pít velké množství tekutin, které jsou čistící, jako je voda, ovocné šťávy a zeleninové šťávy. Pokud máte sníženou funkci ledvin, pak doporučuji potravinová deuterika; meloun, okurky, nebo petržel. Pocení se nedoporučuje, protože je příliš dehydratační i když to pomáhá eliminovat toxiny z kůže. Odrazit se od dna je dobré, protože to udržuje v pohybu lymfatické tekutiny.

Může magnetický pulser způsobit také vysoký absorpční efekt? Ne, protože indukovaný elektrický proud z Pulseru trvá jen setinu každého impulsu. To nestačí k aktivaci systémového membránového efektu krvinek, takže neabsorbují nic.

Je třeba se vyhnout kořenícím bylinkám a alkoholickým nápojům po použití přístroje na elektrizaci krve? Ochucování není problém, ale měli byste se vyhnout všem běžně dostupným lékům (včetně projímadel a práškům na bolest hlavy), vysokých dávek některých vitaminů (vitamin A, D, betakaroten, niacin), česnek, kofein, nikotin a rekreační drogy. Soli a další minerály zrychlují proudění krve. Je vhodné použít mořskou sůl v každém jídle. Sůl je základní živina a je zapotřebí zejména v nadledvinách pro normální fungování. Mořská sůl používaná s mírou, nezpůsobuje vysoký krevní tlak.

Jak poznám, že jsou pro mne přístroje prospěšné? Pokud máte vysokou imunitní dysfunkci, dostaví se různé projevy čistících účinků; bolesti hlavy, ztuhlé klouby, nevolnost, ospalost, slabost, mlhavé myšlení a chaotické řeč. Intenzita detoxikačních reakcí je úměrná délce doby, po kterou každodenně používáte zařízení. Delší doba provozu se rovná zvýšené detoxikace. Uživatelé můžou omezit délku aplikace, podle toho, jak se cítí druhý den.

Jak důležitý je Magnetický Pulser? Pokud bojujete s infekcí, pak se nelze zcela zbavit bakterií nebo virů, pokud nepoužíváte oba přístroje; krevní elektrizační jednotkou spolu s magnetickým Pulserem. Pulsní magnet stimuluje průtok lymfou tak, že umožní imunitním buňkám nerušený tok mikrobů z kostní dřeně, které neutralizoval, do krevního řečiště. Mějte na paměti, že krevní elektrizace pouze zastaví reprodukci škodlivých mikrobů, a že jsou to imunitní buňky, které je zabijí. Také, pokud existují na periferiích žilkách zatoulané viry, pak je zvýšený krevní oběh pomáhá přesunout do hlavních lymfatických cév, kde mohou být zničeny imunitními buňkami. Magnetické impulsy rozbíjí elektrické vazby mezi viry a jinými buňkami, tím udrží viry volně cirkulovat v krvi, kde mohou být eliminovány krevní elektrizací.

Co je lymfa? Lymfa je bez červených krvinek. Tekutina (krev bez červených krvinek) proudí do lymfatického systému, cév a uzlin, a pak se vyprázdní zpět do krevního řečiště v blízkosti srdce. Ale většina mízního toku stagnuje a pohybuje příliš pomalu (kvůli nedostatku pohybu, vyšší konzumaci masa, sýrů, nedostatku vody atd). Pomocí Pulseru můžete vyvolat rychlejší pohyb v lymfě.

Jak důležité je pokračovat v léčbě (krevní elektrifikace a magnetický pulser), když jsem s tím začal? Velmi důležité. Jakmile je elektrizační léčba ukončena – přerušena (předtím, než jsou mikroorganismy odstraněny), pak se mikroby reprodukují rychleji než fagocytující bílé krvinky (neutrofily, monocyty). Tato nerovnováha je ve prospěch infekčního mikroba. Nedoporučuji přerušit terapii.

Proto se doporučuje, aby negativní strana pulsní cívky byla umístěna proti tělu, když pulsuje? Negativní (-) strana je magnetický sever (severní pól magnetu). Lidé citlivý na biomagnetimus tvrdí, že severní pól neutralizuje bakterie, výrůstky, reguluje záněty, uklidňuje nervy, eliminuje bolest, zpomaluje hyperaktivitu orgánů, okysličuje, zvyšuje zásaditost, stahuje tkáně, kontroluje krvácení a rozpouští tuk. Jižní magnetický pól pomáhá, když máte špatný krevní oběh, stimuluje vnitřní orgány a žlázy.

Co znamená, když používám tato zařízení, ale se necítím zcela zdravě?  To znamená, že jste se zbavily akutního problému, ale ne jeho příčiny. Příčinou mohu být ucpaná játra, oslabené nadledvinky, minerální nerovnováha, nízký výkon štítné žlázy, malý počet acidofilních bakterií ve střevech, oslabený kardiovaskulární systém, ledvinové kameny, žlučové kameny, Candida. Je těžké neutralizovat střevní bakterie, parazity a bezpočet dalších nuancí. Člověk upravuje tuto zbývající nerovnováhu pomocí vyvážené stravy do té doby, než získá znovu pocit vitality. Někdy to trvá delší dobu, než imunitní systém postupně nahradí své zničené buňky.

Komu mohou tato zařízení pomoc? Každému, kdo je hostitelem zástupu bakterií a virů, který tato zařízení mohou „uklidit“.  Například v knize o chronickém únavovém syndromu se uvádí, že 97% dospělé populace nesou virus Epstein-Barrové. Imunitní systém musí neustále vynakládat energii, aby bakterie a viry eliminoval na přijatelnou hladinu. Pokud budou všechny toxiny a škodliviny odstraněny, pak může být energie těla přesměrována na cestu léčení, místo budování obrany.

Co když někdo používá krevní elekrizátor 2 hodiny denně, ale stále necítí úlevu od virové infekce? Doporučoval bych, aby ho používali více hodin denně. Jednou jsem měl virus, který jsem elektrizoval 2 hodiny denně po dobu 3 měsíců, pak jsem přešel asi na 8 hodin denně. Po několika dnech jsem cítil vnitřní „teplo“. Je to normální reakce imunitního systému, když útočí na virus.  Ze zkušeností je známo, že 2 hodiny je prospěšné pro HIV a virus Epstein-Barrové, ale existuje mnoho dalších typů virů, které mohou potřebovat mnohem víc léčby. Musíte experimentovat a zjistit, co je pro vás prospěšné.

Pokud je Beckův princip tak dobrý, proč jsme neviděli více posudků o léčbě a proč to není propagováno? To je velmi dobrá otázka. Pomohl jsem člověku porazit AIDS, ale ona mi s ním nedovolila vůbec mluvit (jeho chiropraktik stál mezi ním a mnou). Myslím si, že se lidé stydí za svá onemocnění, zejména ty pohlavně přenosné. Jen málo lidí si uvědomuje, nebo nechtějí, že jejich svědectví může být pomocí pro stovku jiných. Tito lidé dnes mají možnost vystoupit ze stínu, používat tyto produkty, sdílet zkušenosti s ostatními, protože existuje jen málo svědectví a laboratorních testů. Možná je to ten nejlepší způsob, možná je to dar od Boha. Kdo ví? Přestaňte zoufat. Vím, že to funguje, pokud s přístroji poctivě pracujete.

Co když se už cítím příliš toxický po používání těchto zařízení? Detoxikační činnost ledvin můžete zvýšit tím, že pijete čaje na čistění ledvin (doporučuji 3 týdny před použitím Pulseru). Pak použijte následující informace.

Jak lze zabránit detoxikační reakci? Jezte lehká vegetariánská jídla po dobu nejméně 12 hodin před použitím přístroje a také po prvních 3 dnech používání. Také pijte hodně čisté vody (před použitím zařízení), a pijte šťávy z okurky nebo melounu (oba jsou diuretika). Můžete si také vzít 1 lžičku ječmenného doplňku. Ječmen pomáhá játrům hromadit mnoho toxinů (mrtví škůdci) a má vysoký obsah SOD, enzymu, který chrání buňky před poškozením toxiny. Začněte pomalu a každý den zvyšujte délku využití zařízení, po dobu prvních několika dnů. Pokud se probudíte s bolestí hlavy, pak používejte přístroj pouze 15 minut denně. Pokud máte zácpu, užívejte osvědčené prostředky. Zácpa brání detoxikaci.

Jak se mohu nechat vyšetřit na střevní Candidu, parazitární infekce, střevní bakteriální infekce, syndrom děravého střeva a dalších nemoci gastrointestinálního traktu? Váš poskytovatel zdravotní péče může objednat testy u specialistů.

Mohou tyto přístroje zabít červy ve střevech a orgánech? Krevní elektrizace má negativní vliv na červy pouze v krevním řečišti. Přístroje je možné použít také pro domácí zvířata.

Mám i já střevní červy? Ano, každý kdo nedodržuje základní hygienu, jedl maso nebo syrovou zeleninu. Většina starověkých kultur bojovala s parazity tím, že si jednou za rok vzali něco, co je zabilo. Dnes jsme moderní a máme antibiotika. Není to tak docela pravda. Téměř každý má v sobě nějaká nežádoucí zvířátka. Pokud chceme být opravdu zdraví, musíme se zbavit parazitů, které nás okrádají o potřebné živiny a otravují nás toxickými odpady.

Je známo, že jste pracovat pro lidi s chronickým únavovým syndromem? Chronický únavový syndrom je virového původu. Pokud se domníváte, že trpíte únavovým syndromem, doporučuji pracovat s krevním eletrizátorem 2 hodiny denně po dobu 6 týdnů, spolu s použitím Pulseru na všech částech těla (zejména podél lymfatických cest).

Mohou tato zařízení eliminovat Candidu? Candidu lze krevním elektrizátorem odstranit z krevního řečiště jen dočasně. Jako první musí být odstraněna ze střev. https://cs.wikipedia.org/wiki/Candida_albicans

Těžké kovy. Pokud jste po použití přístrojů stále unaveni, pak si udělejte test na přítomnost nadbytečných těžkých kovů v těle. https://cs.wikipedia.org/wiki/Těžké_kovy

Můžu aplikovat elektrody kdekoliv na tepnách? Elektrody nízkofrekvenčního generátoru lze variabilně umístit na tepny, tam kde nahmatáte tep, poblíž kotníků (pokud máte problém v dolních končetinách), na rameni, na krčních tepnách, na pravé a levé ruce, nebo na jedné ruce blízko sebe. Přístroj je vybavený univerzální kabeláží, která umožňuje neomezené aplikace. To je velká výhoda.

Kam na těle přiložit cívku magnetického Pulseru? Velmi důležitou otázkou je, kam umístit pulsní cívku, pro pokrytí všech částí těla. Existuje šest základních bodů, které potřebujete znát pro nejúčinnější aplikaci Pulsního zařízení. Za prvé, jsou to lymfatické uzliny a orgány. Za druhé jsou to všechny části těla, kde je zánět, otok, nebo přetížení. Za třetí jsou to místa známých nádorových buněk, zejména místa s jejich vysokou hustotou. Za čtvrté játra. Játra jsou centrálním orgánem látkové výměny. Játra zachycují toxiny v těle. Za páté jsou to šlachy, kosti a klouby. Přesně směrované magnetické pulsy mají schopnost velmi rychle ulevit a odstranit příčinu bolesti. Za šesté na solar plexus, citlivý bod na hrudi, nazývaný jako břišní mozek a je základem samoléčby. Solar plexus je nervový spletenec, který propojuje orgány dutiny břišní, plíce, srdce a mozek. Je to šest základních bodů.

Multifunkční generátor BG3 a magnetický pulser MPG 30 vyrábí český výrobce www.becktechnology.cz

Převzato z časopisu WM magazín www.wmmagazin.cz

Tento článek neslouží v žádném případě jako návod k užívání a následování, je myšlen v rámci nezatajování informací jako můj osobní názor, bez záruky informací.