Multifunkční generátor BG3

 3,443 total views,  12 views today

Popis zařízení: Multifunkční generátor BG3

Průměrný člověk má v krevním oběhu a ostatních místech v těle necelý kilogram různých mikroorganizmů. Na počátku boje proti nemocem stojí protokol Boba Becka: využívá poměrně jednoduché elektromedicínské zařízení, které během několika týdnů vyčistí krev od mikrobů.

Multifunkční nízkofrekvenční frekvenční generátor BG3. V jednom přístroji získáte tři žádané: funkce BG (Beckovy mikroproudy) + funkce Silver (příprava koloidu stříbra 5 ppm) + funkce Zapper.

Technický popis ke stažení: →

Funkce BG a Zapper pracují z důvodu bezpečnosti pouze na vložené 4 x AA tužkové baterie. Funkce Silver pracuje nejlépe na síťový adaptér. Dobíjecí baterie je nejlépe dobíjet na externí nabíječce. Pro využití funkce Silver je nutné zakoupit sadu AG elektrod. Elektrody nejsou součástí přístroje BG3.

Obsah balení: nízkofrekvenční generátor BG3, síťový napájecí adapter, propojovací káblík k elektrodám,  elektrody pro funkci BG, elektrody pro funkci Zapper, pouzdro, informační USB.

Vaše zkušenosti

Doba používání přístroje je až jedna hodina několikrát za den, podle potřeby, po dobu 21 dní. Elektrody funkce BG je dobré obalit látkou namočenou ve solném roztoku. Zde jsou vaše zkušenosti z používání →

Prohlášení o shodě

EU prohlášení o shodě →
ES prohlášení o shodě →

Jiné informace z nezávislých zdrojů

Bobovy stránky – články, rady a návody na používání přístroje
Časopis WM magazín – články, historie objevu, rady a zkušenosti
Dr. Dochtor – videa na youtube, Dědek kořenář – test BG3

Upozornění: Multifunkční generátor BG3 není lékařské zařízení.